top of page
Szukaj
  • info7701327

Jak powstają animacje 2D i 3D w Domu Produkcyjnym Artcore – od pomysłu do realizacji

Zaktualizowano: 20 paź 2023

Zastanawiasz się, jak powstają fascynujące animacje reklamowe, które oglądasz na co dzień? Odkryj razem z nami tajniki produkcji reklam w domu produkcyjnym Artcore! Zapraszamy do podróży przez nasz proces twórczy, w którym zdradzamy, jak powstają explainer video oraz inne formy animacji.Briefing – fundament w tworzeniu animacji 2D i 3D

Współpraca z domem produkcyjnym Artcore w Warszawie to gwarancja indywidualnego podejścia. Pierwszym etapem w drodze do stworzenia animacji 2D czy 3D jest briefing, w którym główny nacisk kładziemy na Twoje potrzeby i oczekiwania. Na tym etapie definiujemy cele projektu, identyfikujemy grupę docelową i ustalamy przekaz, który ma zostać zawarty w animacji. Briefing to fundament, na którym opiera się cała produkcja filmów. Bez odpowiednio przygotowanego planu nawet najlepsze studio animacji może napotkać liczne trudności.

Koncepcja w produkcji animacji reklamowych – narodziny wizji i stylu

W kolejnym kroku nasi specjaliści ze studia animacji 2D i 3D przechodzą do fazy koncepcji. Analizują informacje zawarte w briefingu, aby przygotować unikatową wizję Twojego projektu. Na tym etapie określamy styl, ton i atmosferę, tworząc plan, który zamieni nasze wspólne pomysły w porywające explainer video lub animacje reklamowe.

Scenariusz - mapa Twojej historii

Z wizją i koncepcją w ręku przechodzimy do tworzenia scenariusza. To tu każde słowo i obraz są ważone, aby finalny projekt opowiadał przekonującą i angażującą historię skrojoną na miarę Twojej marki. Scenariusz działa jak mapa, dzięki której nasz zespół domu produkcyjnego nie zgubi się w procesie tworzenia.

Storyboard – wizualny zarys animacji

Storyboard to wizualny kompas naszej produkcji. Ten komiksowy zarys pokazuje sekwencję klatek i pozwala zobaczyć, jak będą rozwijać się sceny w produkcji explainer video.

Grafika – ożywianie wizji i przygotowanie do animacji

Kolejny krok to etap graficzny, gdzie nasz zespół artystów i designerów tworzy elementy wizualne, które ożyją w Twojej animacji. Na tym etapie eksperymentujemy z kolorami i teksturami, aby stworzyć atrakcyjną animację, która będzie zgodna z założeniami koncepcji, a zarazem atrakcyjna w odbiorze.

Nagranie lektora - głos Twojej marki

Jeśli Twój projekt wymaga narracji, doświadczeni lektorzy w naszym studiu dźwiękowym w Warszawie nadadzą głębi i emocji Twojej historii. W każdym projekcie skrupulatnie wybieramy głos, który najlepiej odda charakter i emocje danej produkcji.

Animacja - ożywienie projektu

W tym momencie przechodzimy do najbardziej ekscytującego etapu – stworzenia animacji. Nasz dom produkcyjny w Warszawie jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, umożliwiające ożywienie projektu, a tym samym stworzenie płynnych i dynamicznych animacji 2D, animacji 3D oraz explainer video.

Warszawski dom produkcyjny Artcore

Każdy etap produkcji w Artcore to kombinacja pasji, kreatywności i precyzji technicznej. Z nami Twoja wizja stanie się częścią porywającej narracji wizualnej, która nie tylko przyciągnie uwagę odbiorców, ale także zamieni je w zaangażowanych klientów. Jeśli szukasz profesjonalnego domu produkcyjnego, specjalizującego się w animacjach reklamowych i produkcji explainer video w Warszawie, skontaktuj się z nami. Wspólnie odbędziemy fascynującą podróż w świecie profesjonalnej produkcji animacji reklamowych.


43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page