top of page

Jesteśmy studiem animacji, którego szukałeś.

• explainer video   • projektowanie postaci   • animacja 2d+3d   • animatic   • animacja stop-motion   • scenariusz   • storyboard   • udźwiękowienie

O NAS

Jesteśmy ekspertami od storytellingu i animacji. Tworzymy angażujące historie i przekształcamy je w przepiękne animacje, które pomogą Twojej firmie sprzedawać więcej, tłumaczyć jak działają wasze produkty oraz budować wizerunek Twojej marki. 

Jesteśmy członkiem:

kolor-PL.jpg
SHOWREEL ANIMACJA 2D

SHOWREEL ANIMACJA 2D

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Przygotujemy dla Twojej marki interesujący explainer video, prezentację Twoich produktu, animację 2D lub 3D do które nadadzą atrakcyjności Twoim reklamom i wiele więcej... Napisz do nas już dziś i dowiedź się co dla Ciebie przygotowaliśmy !
Nieważne czy jesteś startupem, międzynarodową korporacją, agencją reklamową, czy NGO, stworzymy dla Ciebie animację, która pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Chętnie realizujemy animacje kompleksowo, od pomysłu po gotową animację 2D i 3D, ale oferujemy oferujemy również  profesjonalne wsparcie na poniższych etapach:

1.png

Pomysł i scenariusz

Zatrudniamy zawodowych copywriterów i scenarzystów, którzy opracują kreatywne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, aby stworzyć angażującą historię, która będzie sercem dobrego filmu.

4.png

Animacja

Oto najciekawszy etap produkcji. To tutaj ożywają wymyślone przez nas światy i postacie. Nieważne jaką technikę animacji wybierzesz, nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie

2.png

Storyboardy i animatiki

Storyboardy i animatiki pozwalają na wizualizację scenariusza i sprawdzenie jego funkcjonalności. Dają również możliwość zbadać reakcję potencjalnych klientów przed realizacją filmu.

2.png

Montaż

Na koniec wszystkie ruchome obrazy trzeba ze sobą połączyć. Nasi montażyści znają się na rzeczy – wszyscy są absolwentami renomowanych szkół filmowych.

3.png

Projektowanie postaci, ilustracje

Nasi utalentowani artyści pomogą Ci dobrać styl animacji, który będzie odpowiadał Twojej identyfikacji wizualnej, przyciągnie widza i będzie odpowiedni dla wybranego medium.

3.png

Udźwiękowienie

Wisienka na torcie. Dobry sound design potrafi wznieść animację na wyższy poziom. Dlatego współpracujemy wyłącznie z reżyserami dźwięku, którzy ukończyli akademie muzyczne oraz profesjonalnymi lektorami. Wszystko nagrywamy i udźwiękawiamy we własnym studiu dźwiękowym. Nawet dźwięk 5.1!