top of page

Tworzymy video z awatarami AI

Jeśli dotychczas korzystałeś z tradycyjnych narzędzi komunikacji a szukasz
ciekawego i angażującego sposobu na wizualizację twoich treści to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Wykorzystaj video w swoich działaniach. Szybko i bez ograniczeń.

Video z awatarami AI to przyszłość efektywnej i skalowalnej komunikacji w każdej branży. Dzięki nim możesz:

7.png

szybko tworzyć angażujące treści video 

2.png

precyzyjnie dostosowywać treści do odbiorców

1.png

zwiększać konwersję i efektywność kampanii

3.png

szybko produkować wysokiej jakości materiały

Wideo z tradycyjne

 Wideo z wykorzystaniem awatara AI
 

Untitled design (27).png
Zobacz jak filmy z awatarami AI wspierają pracę firmach

CEO Firmy Szkoleniowej
Naszym wyzwaniem było szybkie dostosowywanie oferty szkoleniowej do zmieniających się wymagań rynku. Dzięki filmom z wykorzystaniem awatarów AI, nasza firma może teraz łatwo skalować biznes, oferując spersonalizowane szkolenia. Filmy z awatarmi umożliwiły nam elastyczne tworzenie kursów dla różnych grup docelowych i błyskawiczne aktualizacje treści. Dodatkowo, możemy teraz rozszerzać nasze usługi na rynki międzynarodowe, oferując kursy i szkolenia w ponad 40 językach. 

 

Kierownik Działu HR
Do tej pory korzystaliśmy z tradycyjnych narzędzi komunikacji takich jak plakaty, ulotki, e-maile czy prezentacje. Teraz mamy możliwość tworzenia angażujących i ciekawych materiałów wideo. Wykorzystując filmy z awatarami, nasze szkolenia czy onboarding są ciekawsze i lepiej dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Wideo z awatarami daje nam możliwość na szybkie aktualizacje treści i dostosowanie szkoleń do różnych grup docelowych. 

Product Manager
Prezentowanie naszego szerokiego portfolio produktów zawsze było wyzwaniem. Tradycyjne sposoby tworzenia wideo były drogie, pochłaniały dużo czasu a ich aktualizacja była zbyt angażująca.
Filmy z wykorzystaniem awatarów otworzyły przed nami nowe możliwości komunikacji. Teraz mamy możliwość łatwego tworzenia filmów szkoleniowych  w ponad 40 językach. Nasza oferta jest ciekawsza, angażująca i bardziej zrozumiała co ma to przełożenie na sprzedaż.

Przenieś swoją komunikacje na nowy poziom, za pomocą wideo z awatarami AI. 

Zastanawiasz się w jaki video z awatarami może usprawnić pracę w Twojej firmie? Zidentyfikowaliśmy główne wyzwania w produkcji contentu video dla obszarów takich jak HR, szkolenia, czy marketing. Zauważyliśmy, że naszym klientom brakuje
szybkich i elastycznych rozwiązań. Dlatego wprowadziliśmy  możliwość tworzenia materiałów video z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Umożliwia to bardzo szybką produkcję spersonalizowanego contentu w różnych językach.

Porozmawiajmy jakie zastosowanie w Twojej firmie
mogą mieć filmy z awatarmi AI.

Dlaczego Artcore?
3_7.png
2_7.png
4_7.png
5_6.png

Gwarancja szybkiej i efektywnej realizacji.Wykorzystując wideo z awatarami AI, dostarczamy content, który przyciąga uwagę i zapada w pamięć.Nasze rozwiązanie jest gotowe dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań, oferując wideo w ponad 40 językach.


Od pomysłu, przez produkcję, aż po finalną realizację - wszystko odbywa się z najwyższą dbałością o jakość i spójność przekazu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak wykorzystać wideo z awatarami w twojej firmie, skontaktuj się z nami.

Adres

Rumiana 60A,

02-956 Warszawa

Email

Telefon

Social Media

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
  • Vimeo
  • LinkedIn
bottom of page